White Wave MONSTER Curb - white

Dostępność: dostępny

Opis

White Wave Curb

czyli po polsku po prostu krawężnik. 

To bardzo niepozorna przeszkoda, która w deskorolkowym świecie służy zazwyczaj jako pierwszy murek do nauki grindów i stalli. Ostatnio bardzo modna stały się również slappy grindy czyli wsuwanie się na krawędź bez robienia ollie. Na prawdę super zabawa. Polecamy obejrzeć Erica Kostona na skateparku The Berrics - https://www.youtube.com/watch?v=rvwp1IF7BzA

W fingerboardzie nie mamy problemu z równowagą i wysokością wyskoku, żeby uczyć się podstaw na krawężniku ale jednak wciąż potrzebujemy krawężników, żeby urozmaicić swoją jazdę i nauczyć się tricków z górnej półki, które ciężko od razu jest wybić na murek(np. nollie heel bs tailslide).

Krawężnik White Wave to znany i lubiany fingerboardowy beton odlewany w nowej technologii, dzięki czemu jest jeszcze bardziej gładki i wytrzymały!!!

Wersja Monster jest wyższa, szersza i masywniejsza. O wiele wygodniej wykonuje się tricki wymagające podskoczenia niż na podstawowej wersji. Combosy typu flip-in flip-out wchodzą jak marzenie ponieważ nie trzeba wysoko wybijać deski. Idealna przeszkoda do poczillowania lub wręcz przeciwnie - do przykatowania nowych, trudnych technicznie tricków.

Długość: 20 cm

Cena za 1 szt.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl