Premium set-up with BRT (32mm) 05 - Bitdeck Trap (35mm)

Premium set-up with BRT 05-1.jpg
  • nowość
Dostępność: dostępny

Opis

Premium set z truckami +Blackriver+ to najlepszy możliwy nowy fingerboard jaki możesz nabyć.

Co wchodzi w skład takiego kompletu:

Deska premium - Grand/Alfa/Bitdeck z najciekawszymi zdobieniami i rodzajami drewna. Fornir użyty w deskach to głównie klon kanadyjski lub ozdobne egzotyki z całego świata. Pozostałe warstwy forniru dobrane tak, żeby podkreślić kolorystycznie design grafiki. Klejona wysokiej jakości klejami, w formie wykonanej przez maszynę CNC, dzięki czemu posiada idealny profil i odpowiednią sprężystość. Otwory na montażówki oraz kształt deski wycięte za pomocą maszyny CNC. Ręczne wykończenie detali: zaokrąglenie krawędzi, wgłębienia na montażówki. Fachowo polakierowany, dla przedłużenia żywotności deski i uzyskania końcowego, profesjonalnego wyglądu.

- Trucki +Blackriver + 32/34mm  różnią się od przeciętnych trucków typu TechDeck kilkoma ważnymi szczegółami. Mają lepszy kształt, a przez co lepszy wygląd.
Cechują się solidną konstrukcja, a przez to dłuższą żywotnością i większym komfortem jazdy. +BRT+ są cięższe, a przez to inaczej rozkłada się środek ciężkości set-up'u i dzięki temu deska inaczej się kręci (dla większości rider'ów wolniej czyli lepiej, łatwiej ją kontrolować). Nakrętki mają w środku teflon niczym nakrętki w truck'ach deskorolkowych co nie pozwala odkręcić im się samoistnie. Jedna ośka przez cały truck, która sama się centruje i na pewno nie odpadnie z kółkiem jak ośki w truckach TD.

Koła Urethanowe Grand Fingers najwyższej światowej klasy docenione przez riderów nie tylko w Polsce ale i w Japonii, Niemczech, Kanadzie itd. Koła premium są wykonane z materiału, z którego wytwarzane są prawdziwe koła deskorolkowe. Są bardziej przyczepne do podłoża ale można dokręcać tricki i wtedy realistycznie piszczą/skrzypią. Ewidentnie podczas testów wyszło, że koła uretanowe dają więcej popa i tricki podlatują wyżej, klejąc się wręcz do palców!

Tape Grand Ultra slim. Czarny miękki materiał, który dobrze trzyma się palców i nie rani skóry. Komfort jazdy oraz pop jest o wiele wyższy, w porównaniu do jazdy z gripem, a tricki dosłownie same się kleją.

Całość złożona i gotowa do jazdy - tak precyzyjna robota gratis, wymagająca doświadczenia i sporej ilości czasu!

Cena za 1 kompletny fingerboard widoczny na zdjęciu produktowym.

Opakowanie zawiera również kluczyk i kilka losowych naklejek oraz zapasowych części.

Dane techniczne

Shape Bitdeck Trap
Ilość warstw 6
Długość deski 94 mm
Szerokość deski 35 mm
Koła zamontowane w secie Urethane 9.0
Trucki +blackriver+ Wide (32 mm)
Bushings +blackriver-ramps+

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl