GF Planter – Mosaics – black wenge

Dostępność: brak towaru

Opis

GF Planter z kafelkami i sztuczną trawą

Planter to w wolnym tłumaczeniu streetowa donica miejska. GF Planter do duża i masywna przeszkoda. Idealnie dopasowana sklejka do kafelków zapewnia bardzo estetyczny wygląd. Planter można z powodzeniem ustawić na biurku i jeździć na nim jako osobnej przeszkodzie lub zgrać go ze swoim domowym fingerparkiem ustawiając go na gapie lub schodkach jako podstawowy murek.

Największą zaletą plantera jest ogrom możliwości na combosy. Tricki można wykonywać zarówno na zewnętrznej krawędzi jak i wewnętrznej, przykładowo noseslide nollie kickflip out ze środka ponad krótszą ścianą. Ponadto można wyjąć sztuczną trawę ze środka i wykorzystać przeszkodę jeszcze bardziej kreatywnie, wykonując w środku manuale, wallride'y i inne połączenia tricków.

Kafelki mają twardą i idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu dosłownie płynie się przez tricki typu bluntslide, nosebluntslide czy smith, które potrafią zamulić na tradycyjnych przeszkodach. Zaokrąglenia krawędzi kafelków nie wcinają trucków podczas grindowania, lecz zapewniają wyjątkowy dźwięk grindowania niczym pool copingi deskorolkowe. Tryt tryt tryt tryt ... ;)

Wyjątkowo płynnie siadają również kombinacje i przejścia między grindami typu - bs smith kickflip to crux i wiele innych wymagających gładkich przeszkód. Nie zalecamy woskowania kafelków, są wystarczająco śliskie, bez wosku pozostaną czyste.

Wymiary: ok. 28x18,5x6 cm

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl