Z uwagi na ogromne zainteresowanie truckami BLACKRIVER oraz innymi produktami z +blackriver-shop+ wprowadzamy jednorazową akcję i udostępniamy Wam możliwości sprowadzenia dowolnych ilości wystawionych produktów +brr+ w sklepie Grand Fingers prosto od producenta Blackriver.

WYMAGANE ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA PRZEZ STRONĘ oraz PRZEDPŁATA PEŁNEJ KWOTY PRZELEWEM. Produkty na stronie są widoczne i aktywne do końca promocji black friday (1.12.2019 do północy). Potem znikną ze strony i od poniedziałku nie będzie można już zamawiać w celu sprowadzenia towaru, tylko tak jak było do tej pory, czyli na stronie pojawiać się będą regularne dostawy towaru, który fizycznie mamy w magazynie.

Po złożeniu zamówienia w weekend (29.11 - 01.12) sklep Grand Fingers złoży zamówienie u firmy +blackriver+ i jak tylko paczka z Niemiec dotrze do nas, tego samego dnia rozsyłamy zamówienia na terenie Polski! Przy zamówieniu płacisz jedynie za wysyłkę w Polsce! Czas oczekiwania na paczkę przez Was klientów w Polsce od końca akcji promocyjnej (od niedzieli) 01.12.2019 to około 1-2 tygodnie. 

Warto uzbroić się w cierpliwość(oczekiwanie na zamówienie do przyszłego tygodnia) i zakupić produkty +blackriver+ z rabatem z okazji BLACK FRIDAY!!!

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl