Płatność Wysyłka Kontakt

INFORMACJE O FIRMIE

Dane firmy (zarejestrowana w CEIDG)
GRAND FINGERS Michał Gęborys
Konopnica 279 B
21-030 Motycz
NIP: 713-308-62-92
REGON: 061638270

Tel. 601 315 118

E-mail kontaktowy w sprawach:

Zamówienia, reklamacje, oferta, zapytania:

sklep@grandfingers.pl


SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Sklep internetowy jest czynny 24 godziny na dobę, każdego dnia w roku, za wyjątkiem zapowiadanych przerw technicznych lub niespodziewanych zdarzeń. Zamówienia przez stronę internetową można składać 24/7, jednak realizacja zamówień odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku.


PŁATNOŚĆ

Dysponujemy kilkoma możliwościami płatności w celu zapewnienia wygody kupującemu:

a) Płatność za pomocą systemu PayU
payU
Najwygodniejsza forma zapłaty - po złożeniu zamówienia, system sklepu automatycznie przenosi nas do płatności PayU, gdzie możemy wybrać swój bank, bądź kartę płatniczą. W systemie sklepu, podobnie jak przy zamówieniu opłaconym PayPalem, status zamówienia zmienia się natychmiastowo na opłacone, dzięki czemu obsługa sklepu może szybciej przystąpić do realizacji zamówienia. Poza tym taki system płatności jest bardzo bezpieczny dla kupującego i znacznie szybszy w obsłudze.

Realizacja płatności od klientów z Polski.

b) Tradycyjny przelew na rachunek bankowy, bądź przekaz pieniędzy z poczty na konto sklepu
Wszystkie potrzebne dane do wypełnienia przelewu są podane w załączniku do maila wysyłanego ze sklepu po złożeniu zamówienia. Są także dostępne po zalogowaniu się i pobraniu dokumentu proforma, a także tutaj:


Aktualny rachunek bankowy sklepu:
mBank
59 1140 2004 0000 3602 7499 0806
GRAND FINGERS Michał Gęborys
KONOPNICA 279B
21-030 MOTYCZ

c) PayPal

paypal
Przy wybraniu tej opcji system sklepu automatycznie przekierowuje do płatności z konta PayPal.
Nasz aktualny adres paypal to: grandfingers@grandfingers.home.pl

d) Płatność gotówką przy odbiorze paczki
Po złożeniu zamówienia ze sposobem płatności przy odbiorze, status zamówienia zmieniamy na "w trakcie realizacji", a następnie na "Wysłane" w ciągu 1-2 dni roboczych. Przy odbiorze należy posiadać wyliczoną kwotę w gotówce. Na odbiór należy umówić się z wyprzedzeniem. Sklep Grand Fingers posiada przenośną kasę fiskalną oraz formie działalności zarejestrowaną sprzedaż terenową, dlatego sprzedaż możemy prowadzić dosłownie wszędzie.


WYSYŁKA

a) Paczkomaty Inpost - bardzo wygodna forma dostawy. Klient może w dowolnym momencie, po otrzymaniu powiadomienia w aplikacji InPost lub SMS z potwierdzeniem dostarczenia przesyłki do paczkomatu, odebrać swoją przesyłkę za pomocą nr telefonu oraz otrzymanego kodu. 

b) Kurier DPD - koszt uzależniony od wagi, możliwość płatności za pobraniem kartą lub gotówką.
Termin dostarczenia przesyłki od momentu odbioru paczki przez kuriera z siedziby Grand Fingers to zazwyczaj 24h. Kontakt telefoniczny z kurierem. Elastyczne możliwości odbioru.

c) Odbiór osobisty - możliwość płatności z góry lub gotówką
Możliwy na terenie Lublina i okolic, po ustaleniu telefonicznym (lub Instagram lub sms).

 

Nasz sprzęt jest dostępny również stacjonarnie:

- Scootive
ul. Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa
(wejście od ulicy Działkowej)

- AveBMX
ul. Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa
(wejście od ulicy Działkowej)

 

 

 

- Monument Skateshop
Krakowskie Przedmieście 30

20-001 Lublin

 

- Underground Skateshop
Floriańska 13
31-021 Kraków

 

 

 


  KONTAKT

a) Telefon kontaktowy - 601-315-118
Jeśli to coś bardzo pilnego, a w danym momencie nie mogą się państwo dodzwonić, proszę wysłać krótkiego sms'a, a na pewno odpiszemy lub oddzwonimy w najbliższej wolnej chwili.

b) Direct message przez Instagram @grandfingers - bardzo wygodna dla nas forma kontaktu. Odpowiedzi udzielamy zazwyczaj natychmiastowo albo przynajmniej tego samego dnia. Forma czatu pozwala na sprawną rozmowę. 
Grand Fingers (@grandfingers) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

c) Tradycyjny e-mail - m.geborys@grandfingers.pl

Informacja dodatkowa dotycząca maili:
Gmail poprzez filtry antyspamowe może blokować maile "zbiorcze" od firm, sklepów itp.
Nie chodzi tylko o oferty reklamowe. Niestety może tak się zdarzać również przy zwykłej zmianie statusu zamówienia. Zmiana statusu paczki powoduje automatyczne wysłanie maila przez system sklepu i nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że mail dotrze.
Również z tego powodu wyłączyliśmy mailowe potwierdzenie rejestracji konta, aby ułatwić Wam zakupy.


ZWROTY

W przeciągu 14 dni od otrzymania zamówienia klientowi przysługuje prawo zwrotu bez podania przyczyny. Do zwrotu akceptujemy towar w nienaruszonym stanie, bez śladów użytkowania. Wymagany jest również dowód zakupu.
Zwracany towar należy odesłać na adres firmy. Koszt przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient. Koszt nie podlega zwrotowi.


REKLAMACJE

Proces reklamacji rozpoczynamy od kontaktu i ustalenia wszystkich szczegółów zdarzenia, poprzez wybraną formę kontaktu przez klienta:

- telefon - 601 315 118
- mail sklep@grandfingers.pl

Uznajemy problemy związane z wadami sprzętu wynikającymi z winy sklepu Grand Fingers. Jako doświadczeni fingerboardziści łatwo odróżniamy zwyczajne zużycie się części od wad fabrycznych sprzętu, dlatego prosimy tylko o poważne reklamacje, które klient jest w stanie wiarygodnie uzasadnić. Po odesłaniu towaru i uznaniu reklamacji możemy wymienić towar na nowy (wolny od wad) o tej samej wartości, bądź zwrócić pieniądze w wybranej formie przez klienta lub wymienić towar na droższy pod warunkiem dopłaty różnicy wartości.

Reklamacje zgłosić można w ciągu 1 roku od zakupu jeśli wada będzie odpowiednio udokumentowana i uzasadniona. Po otrzymaniu odesłanego towaru termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Składając zamówienie lub rejestrując konto w sklepie, klient wyraża jednocześnie zgodę na zbieranie, przetwarzanie i wykorzystywanie danych osobowych w związku z prowadzeniem sklepu GRAND FINGERS. Dane osobowe nie będą w żadnej formie udostępniane innym osobom/podmiotom. Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Dane osobowe Klientów są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl