White Wave RAW 2.0 - MOD - 1 slab - planter

WW MOD – 1 slab – planter.jpg
  • new
Availability: sold out
Price: €10.00 10.00
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Pin It

Description

White Wave Barriers edycja RAW
Kolejna odsłona przeszkód marki White Wave. Szary materiał to nowość od roku 2020. Wprowadziliśmy nową specjalną recepturę o jeszcze większej odporności na grindowanie przede wszystkim po to, żeby spoty wyglądały maksymalnie realistycznie. Typowy szary kolor miejski w połączeniu z żółtymi krawężnikami daje świetny efekt wizualny dla zdjęć i nagrywek fingerboardowych z udziałem przeszkód White Wave RAW.

Skrót MOD
To określenie dla systemu spotów MODułowych. Możesz stworzyć własny miniaturowy uliczny spot w oparciu o elementy wielkości wielokrotności 10cm. Przerwy między płytkami chodnikowymi odpowiadają wyżłobieniom w dłuższych płytkach, dzięki czemu po całości jeździ się jednostajnie płynnie. Styl chodnika nawiązuje do dużych amerykańskich płyt w Los Angeles.

Budowa fingerparku z elementów MOD
Sugerowany odstęp między 2 przeszkodami to 3 lub 4  płytki chodnikowe dla płynnego lądowania i najazdu na kolejny spot. Im większe odstępy tym łatwiej wykonywać sekwencje tricków w jednym przejeździe.

1 slab - planter
Uliczny kwietnik o podstawie 1 płytki. Urozmaici Twój park stylowym miejskim wyglądem. Można w nim umieścić więcej zieleni lub kwiatków, ale także wykorzystać go do odkładania fingerboarda.
1 slab to wielkość 1 płytki 10x10cm

Wymiary: 10 x 10 x 4 cm

Cena za 1 szt.

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl